Sobota, 15. December 2018, 18:46

Tekmovanje učiteljic in učiteljev v odbojki

Petek, 25. Marec 2011, 17:13

Tekmovanje

Vsako leto poteka v mesecu marcu zdaj že tradicionalni turnir v odbojki belokranjskih učiteljic in učiteljev. V petek, 11. 3. 2011, je bil organiziran že 10. turnir, na katerem se je zbralo več kot 80 učiteljic in učiteljev iz osmih belokranjskih šol. Čeprav je tekmovanje bilo organizirano v športni dvorani OŠ Podzemelj, je bila organizator letošnjega srečanja OŠ Komandanta Staneta Dragatuš. V veselem športnem ozračju so se pomerile ekipe osnovnih šol: Metlika, Podzemelj, Loka, Mirana Jarca, Komandanta Staneta Dragatuš, Milke Šobar Nataše ter srednji šoli Črnomelj in Metlika. V napetem in razburljivem finalu je z izidom 2:1 slavila OŠ Podzemelj ter tako zadržala pokal v svojih rokah še eno leto. Drugo mesto je osvojila OŠ Metlika, tretje mesto pa so si priigrali učitelji SŠ Črnomelj. Po uradnem športnem delu srečanja je sledil še družabni del, večerja in ples ter podelitev nagrad in priznanj za vse udeležence. Vsi se že veselimo naslednjega srečanja, katerega organizator bo OŠ Milke Šobar Nataše.